s.r.o.
Home Okná Vitrážne sklá Drvené sklo O nás Kontakt

Plastové okná musia spĺnať mnoho kritérií - vyhovovať požiadavkám individuálnych klientov a zároveň aj investorov, splniť všetky požiadavky zákazníkov a dosiahnuť ich spokojnosti. Tomu napomáha široký sortiment produktov našej firmy vytvorený na bázi skupiny profilov Salamander a Brügmann, ktorý je považovaný za najlepší na trhu plastových profilov a najpokročilejšie systémy PVC okien.


Veľmi dôležitým prvkom plastových okien je kovanie. Kvalita a tvrdosť kovania má významný vplyv na bezporuchovosť a dlhodobé používanie okien. Na kovaní tak isto závisí komfort obsluhy okna - plynulé otváranie, zatváranie a vyklopenie, preto používame to najkvalitnejšie kovanie značky  SIEGENIA Aubi Titan AF.


Hranatý profil AD sľubuje svetlú hru s tvarmi. So svojimi jasnými kontúrovanými hranami profilov AD vyhovuje všetkým požiadavkám náročného stvárnenia okna. 5-komorový systém profilov s konštrukčnou hĺbkou 73mm a 83mm a 2 dorazovými tesneniami sa stará o vynikajúcu stabilitu, spoľahlivú funkčnosť, dobrú tepelnú a akustickú izoláciu.


Oblý profil AD sa vyznačuje formou a funkciou. Konštrukčnou hĺbkou krídla 83 mm a 73 mm širokým rámom. Tu sa spája nadčasovo pekný vzhľad s výhodami modernej technológie okien. Oblý profil AD umožňuje riešenia zabezpečujúce budúcnosť a pre zaujímavé stvárnenia okien a dverí. V rohoch zvárané dorazové tesnenia zaručujú účinnú ochranu proti poveternostným vplyvom.